STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | DLA KLIENTÓW | PROJEKTY | DLA KANDYDATÓW | OFERTY | KONTAKT

     

Untitled
DLA KANDYDATÓW  
 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rozmową z Konsultantem w sprawie planowania ścieżki rozwoju zawodowego prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza (do poprawnego wysłania formularza konieczny jest skonfigurowany na komputerze program pocztowy):

Imię i Nazwisko::

Stanowisko:

Aktualny telefon:

E-mail:

                      

Mogą Państwo również przesłać na adres  biuro@golden-jobs.pl  wiadomość zawierającą następujące dane:

imię i nazwisko, stanowisko oraz aktualny numer telefonu.

Konsultant Golden Jobs skontaktuje się z Państwem tak szybko jak będzie to możliwe w celu ustalenia dalszych szczegółów współpracy.

 

Zapraszamy Państwa również serdecznie do przesłania aktualnych dokumentów aplikacyjnych na adres biuro@golden-jobs.pl.

Państwa życiorysy znajdą się w naszej bazie danych co umożliwi nam to przedstawienie oferty pracy zgodnej z Państwa kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym.

Golden Jobs codziennie śledzi tendencje zatrudnienia w poszczególnych sektorach branży budowlanej. Oferujemy  unikalne  podejście  do  współpracy  z Naszymi  Kandydatami. Uważnie  słuchamy  oczekiwań  i  realizujemy  projekty z zachowaniem najwyższych standardów etyki zawodowej.  Badamy satysfakcję ze zmiany pracy rekomendowanych przez nas Kandydatów i zawsze jesteśmy w kontakcie służąc wsparciem i pomocą w podejmowaniu strategicznych decyzji. Budujemy relacje opierając się na idei wieloletniego i wieloetapowego wsparcia w zakresie osiągania zadowolenia z życia zawodowego.

Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy.

 

GOLDEN JOBS   ul. św. Hieronima 4A/21, 03-243 Warszawa,  tel./fax.: +48 22 414 14 11, +48 533 355 533,  e-mail: biuro@golden-jobs.pl