STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | DLA KLIENTÓW | PROJEKTY | DLA KANDYDATÓW | OFERTY | KONTAKT

     

Untitled
 DLA KLIENTÓW  
 

Jesteśmy „BUTIKIEM  HR” w którym nasi Klienci z branży budowlanej mogą liczyć na wyjątkowe zaangażowanie Konsultantów Golden Jobs. Tworzymy  nowe rozwiązania by skutecznie pomagać naszym Klientom osiągać cele. Pracując z działami personalnymi podczas realizacji wspólnych projektów stajemy się ich częścią i bierzemy całkowitą odpowiedzialność za powierzone nam zadania. W działach personalnych uwalniamy przestrzeń, która może być wykorzystana do realizacji zadań spoza obszaru rekrutacji i selekcji kadr inżynierskich. W GOLDEN JOBS  możecie Państwo indywidualne spotkać się z najlepszymi na rynku specjalistami i doświadczonymi inżynierami, którzy właśnie rozglądają się za podjęciem nowego wyzwania. Rekrutacja i selekcja pracowników jest jednym z najważniejszych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Odpowiedni ich dobór jest kluczowy dla funkcjonowania organizacji, i co za tym idzie, odnoszenia przez nią sukcesów na rynku. Golden Jobs jest profesjonalną firmą pomagającą pracodawcom znaleźć najlepszych pracowników. Prowadzimy poszukiwania kandydatów średniego  i wyższego szczebla.  Dysponujemy bogatą bazą kandydatów. Charakteryzuje nas długotrwała współpraca ze specjalistami różnego szczebla, gotowych podjąć nowe wyzwania. Skutecznie łowimy perły branży budowlanej. Sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem, a łączenie właściwych ludzi to nasza pasja.

 

„Proces rekrutacyjny zakończony sukcesem, to taki, który zaowocuje satysfakcją zarówno Klienta jak i Kandydata.”

Zespół Golden Jobs

Współpraca z Golden Jobs to:

>

Oszczędność czasu

Trafnie diagnozujemy potrzeby personalne naszego Klienta, tworzymy opisy stanowisk oraz profile kandydatów, pomagamy wybrać najodpowiedniejszą strategię rekrutacyjną, ustalić wymagania kwalifikacyjne, kryteria selekcji oraz tworzymy modele kompetencyjne.

>

Szybkie i skuteczne rozwiązania

Działamy dynamicznie doskonale rozumiejąc jakie straty generuje każdy dzień na budowie bez właściwego człowieka na właściwym stanowisku.

>

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Bardzo dobrze rozumiemy, że określone stanowisko pracy jest ściśle powiązane ze strukturą danej organizacji i tylko poznanie jej indywidualnych właściwości umożliwia rekrutację zakończoną sukcesem.

>

Gwarantowana możliwość wyboru najlepszego kandydata spośród  prezentowanych osób spełniających ustalone kryteria

>

Elastyczne rozwiązania szyte na miarę potrzeb naszych Klientów

Rozumiemy to, że każda organizacja jest wyjątkowa i potrzebuje właściwego indywidualnego podejścia. Nasze ceny oraz proponowane rozwiązania są elastyczne.   

>

Pewność najwyższej jakości usług

Utrzymujemy najwyższe standardy osobistej i zawodowej postawy etycznej.

METODY REALIZACJI PROJEKTU

>

Executive Search

Usługa Executive Search jest kierowana do firm, które chcą dotrzeć do kandydatów posiadających wyjątkowe i rzadko spotykane kompetencje. Zazwyczaj są to kluczowi pracownicy organizacji, zajmujący  stanowiska menedżerskie najwyższego szczebla. Tego rodzaju specjaliści i eksperci, ze względu na posiadaną pozycję zawodową, zwykle nie należą do grupy osób aktywnie poszukujących nowej pracy.  Jedynie Executive Search stwarza możliwości dotarcia oferty pracodawcy prosto do poszukiwanego pracownika. Metoda ta umożliwi Państwu wpływ na określenie strategii poszukiwań i zapewnia całkowitą poufność.

>

Direct Search

Usługa Direct Search to metoda poszukiwań bezpośrednich kandydatów. Polega na aktywnym poszukiwaniu kandydatów w odróżnieniu od metody poszukiwań przez ogłoszenia. Usługa ta stosowana jest w szczególności przy poszukiwaniach specjalistów oraz gdy nasz Klient chciałby dotrzeć do kandydatów z konkretnych firm. W celu znalezienia odpowiednich pracowników współpracujemy z doświadczonymi researcherami. Po przeprowadzeniu rozmów  i testów psychologicznych dostarczamy Państwu raport dotyczący całego procesu rekrutacji a następnie przedstawiamy kandydatów osobiście.

>

Search & Selection

Usługę Search & Selection proponujemy w przypadku, kiedy musimy działać szybko, a kandydaci mogą rozpocząć pracę natychmiast. Stosujemy tę metodę gdy chcemy dotrzeć do osób, które nie poszukują aktywnie nowej pracy i nie odpowiadają na ogłoszenia. Podczas poszukiwań korzystamy z naszej bogatej bazy kandydatów oraz docieramy do najodpowiedniejszych osób za pomocą networkingu i licznych portali społecznościowych.

   

 

GOLDEN JOBS   ul. św. Hieronima 4A/21, 03-243 Warszawa,  tel./fax.: +48 22 414 14 11, +48 533 355 533,  e-mail: biuro@golden-jobs.pl